west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Promyczek Niepubliczne Przedszkole nr 3 w Białymstoku to placówka edukacyjna, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci. Przedszkole oferuje bogaty program nauczania, który obejmuje zarówno zajęcia dydaktyczne, jak i różnorodne zajęcia dodatkowe. W ramach codziennej działalności przedszkola, dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach artystycznych, sportowych oraz językowych. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci, co jest realizowane poprzez różnorodne formy zabaw i zajęć grupowych. Przedszkole Promyczek dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, które obejmuje przestronne sale zabaw, dobrze wyposażone sale dydaktyczne oraz bezpieczny plac zabaw na świeżym powietrzu. Wszystkie pomieszczenia są dostosowane do potrzeb dzieci i zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani nauczyciele z pasją, którzy dbają o indywidualne podejście do każdego dziecka i wspierają jego rozwój na każdym etapie edukacji przedszkolnej. W ramach programu nauczania, przedszkole realizuje różnorodne projekty edukacyjne, które mają na celu rozwijanie kreatywności, samodzielności oraz umiejętności logicznego myślenia u dzieci. Przedszkole współpracuje również z rodzicami, organizując regularne spotkania i konsultacje, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci oraz wymianę doświadczeń i informacji na temat postępów edukacyjnych. Promyczek Niepubliczne Przedszkole nr 3 w Białymstoku angażuje się również w różnorodne projekty społeczne i charytatywne, ucząc dzieci empatii i wrażliwości na potrzeby innych. Placówka organizuje liczne wycieczki, warsztaty oraz wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają program edukacyjny i dostarczają dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Przedszkole dba o zdrowie i bezpieczeństwo swoich wychowanków, zapewniając im odpowiednią opiekę medyczną oraz zdrowe i zrównoważone posiłki. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz nowoczesnemu podejściu do edukacji, Promyczek Niepubliczne Przedszkole nr 3 w Białymstoku cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych dla najmłodszych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ks Abpa E. Kisiela 28, 15-378 Białystok