west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Pałacyk" w Katowicach to placówka edukacyjna, która stawia na rozwój i inspirację dzieci. Zlokalizowane w Pałacu Młodzieży przy ulicy Mikołowskiej 26, przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć i programów edukacyjnych, które mają na celu wszechstronny rozwój najmłodszych. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, a w weekendy jest zamknięta. Przedszkole "Pałacyk" wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie programu nauczania do jego potrzeb i zainteresowań. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych nauczycieli, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. W ofercie przedszkola znajdują się zajęcia dodatkowe, takie jak język francuski, kącik logopedyczny oraz różnorodne zajęcia artystyczne i sportowe. Placówka dba również o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, stosując odpowiednie procedury, w tym te związane z COVID-19. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie oraz przestronne sale dydaktyczne, które sprzyjają nauce i zabawie. Dzieci mają również dostęp do bezpiecznego placu zabaw, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Rodzice mogą liczyć na regularne informacje o postępach swoich dzieci oraz na wsparcie ze strony przedszkola w różnych aspektach wychowawczych. Przedszkole "Pałacyk" organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i pozwalają dzieciom na rozwijanie swoich talentów i zainteresowań. Dzięki zaangażowaniu kadry oraz nowoczesnemu podejściu do edukacji, Przedszkole Niepubliczne "Pałacyk" cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych dla dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mikołowska 26, 40-066 Katowice