west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Piastuś w Inowrocławiu to placówka, która stawia na wszechstronny rozwój dzieci w przyjaznej, domowej atmosferze. Przedszkole oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje codzienną naukę języka angielskiego metodą immersji oraz zajęcia z matematyki według metody prof. Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej. Dzieci mają również możliwość uczestniczenia w różnorodnych projektach lokalnych, ogólnopolskich i światowych, co pozwala im na rozwijanie swoich zainteresowań i umiejętności. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem, w tym tablicami interaktywnymi i monitorami multimedialnymi w każdej sali oraz salą do integracji sensorycznej. W ofercie przedszkola znajdują się także zajęcia dodatkowe, takie jak rytmika, robotyka, gimnastyka akrobatyczna, dogoterapia i alpakoterapia. Dzięki temu dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje w różnych dziedzinach. Przedszkole Piastuś kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, uwzględniając jego potrzeby i możliwości. Doświadczona kadra pedagogiczna dba o to, aby każde dziecko czuło się bezpiecznie i komfortowo, co sprzyja jego wszechstronnemu rozwojowi. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i rodziców. W przedszkolu Piastuś dzieci mają zapewnione warunki do swobodnej, twórczej i bezpiecznej zabawy, co jest kluczowe dla ich prawidłowego rozwoju emocjonalnego i społecznego. Placówka oferuje również wsparcie dla rodziców, organizując spotkania i warsztaty, które pomagają im w wychowywaniu i edukacji dzieci. Dzięki temu przedszkole Piastuś jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać się w harmonii i radości, zdobywając jednocześnie solidne podstawy do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Bolesława Krzywoustego 23, 88-110 Inowrocław