west

Niezweryfikowana
Prywatne
placeholder

Przedszkole Niepubliczne "Przyjaciele Puchatka"

Niezweryfikowana
Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne przedszkole „Przyjaciele Puchatka” w Borkowie Łostowickim to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres zajęć i programów edukacyjnych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole posiada certyfikat „Szkoły Odkrywców Talentów” przyznany przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie, co świadczy o wysokim poziomie edukacji i zaangażowaniu w rozwój talentów dzieci. Kadra przedszkola składa się z wykształconych i doświadczonych nauczycieli, którzy współpracują z placówką od wielu lat. W ramach czesnego, przedszkole oferuje bogatą ofertę zajęć, w tym rytmikę, warsztaty plastyczne, gimnastykę z elementami korekty, zajęcia multimedialne, kulinarne, szachowe i inne. Organizowane są również urodziny dla dzieci, bale przebierańców, wycieczki oraz integracyjne festyny rodzinne. Edukacja anglojęzyczna jest integralną częścią programu, zapewniając codzienny kontakt z językiem angielskim poprzez naukę i zajęcia dwujęzyczne. Przedszkole realizuje starannie dobrane programy i metody nauczania, w tym programy międzynarodowe, ogólnopolskie i autorskie, opracowane przez nauczycieli. W pracy z dziećmi stosowane są różnorodne nowatorskie metody, takie jak Metoda Dobrego Startu Marty Bogdanowicz, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, Pedagogika Zabawy Klanza, elementy kinezjologii edukacyjnej Paula Dennisona, Metoda Carla Orffa oraz Metoda Batii Strauss. Przedszkole posiada własny ogród i plac zabaw, a dzieci otrzymują świeże, pełnowartościowe, ekologiczne i zbilansowane jedzenie przygotowane przez sprawdzoną firmę cateringową. Placówka działa od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30 – 17:30, z dwutygodniową przerwą wakacyjną na przełomie lipca i sierpnia. Przedszkole „Przyjaciele Puchatka” oferuje również zajęcia dodatkowo płatne, takie jak taniec nowoczesny, robotyka przedszkolaka, balet oraz karate. Celem tych zajęć jest rozwijanie umiejętności dzieci w różnych dziedzinach, w tym taniec, konstruowanie i programowanie, taniec klasyczny oraz sztuki walki. Przedszkole organizuje również różnorodne uroczystości przedszkolne, takie jak Koncerty Młodych Talentów, bale karnawałowe, andrzejkowe, Dzień Rodziny, Dzień Babci i Dziadka, pasowanie na przedszkolaka oraz pikniki rodzinne. Placówka aktywnie uczestniczy w programach międzynarodowych, ogólnopolskich i autorskich, takich jak E-Twinning, „Przyjaciele Zippiego”, „Bezpieczne Przedszkole”, „Dziecięca matematyka”, „Bajkowe zabawy szachowe”, „Chemiczne czary – mary”, program edukacji multimedialnej, „Sakura no kuni”, „Kuchcikowo”, „Kodowanie na dywanie” oraz „Matematyka jest wszędzie”. Przedszkole angażuje się również w akcje charytatywne, rozwijając kompetencje osobiste i społeczne swoich wychowanków.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Poziomkowa 11, 80-180 Borkowo