west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Puchatek w Białymstoku to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki zakres usług opiekuńczo-wychowawczych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Zlokalizowane przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 3a, przedszkole zapewnia bezpieczne i przyjazne środowisko, w którym dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i talenty. Placówka jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 17:30, co pozwala rodzicom na elastyczne dostosowanie godzin opieki do swoich potrzeb zawodowych. Przedszkole Puchatek oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia obowiązkowe, jak i dodatkowe. W ramach programu dzieci uczestniczą w różnorodnych zajęciach rozwijających ich zdolności intelektualne, artystyczne i fizyczne. Przedszkole kładzie duży nacisk na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na dostosowanie metod nauczania do jego potrzeb i możliwości. Kadra przedszkola składa się z wykwalifikowanych nauczycieli i specjalistów, którzy dbają o wszechstronny rozwój dzieci. Nauczyciele regularnie uczestniczą w szkoleniach i kursach doskonalących, co pozwala im na stosowanie nowoczesnych metod pracy z dziećmi. Przedszkole współpracuje również z psychologiem i logopedą, którzy wspierają dzieci w pokonywaniu trudności rozwojowych. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem i przestronnymi salami dydaktycznymi, które są dostosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Przedszkole posiada również własny plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i rozwijając swoje umiejętności ruchowe. W trosce o bezpieczeństwo dzieci, teren przedszkola jest ogrodzony i monitorowany. Przedszkole Niepubliczne Puchatek w Białymstoku stawia sobie za cel nie tylko edukację, ale również wychowanie dzieci w duchu wartości takich jak szacunek, empatia i współpraca. Placówka organizuje liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie przedszkola. Dzięki temu dzieci uczą się współpracy i budowania relacji z rówieśnikami oraz dorosłymi. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola Puchatek mogą liczyć na stały kontakt z nauczycielami i regularne informacje na temat postępów swoich pociech. Przedszkole prowadzi również stronę internetową, na której zamieszczane są aktualności oraz ważne informacje dotyczące działalności placówki. Dzięki temu rodzice są na bieżąco z wydarzeniami i mogą aktywnie uczestniczyć w życiu przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Komisji Edukacji Narodowej 3a, 15-687 Białystok