west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Sióstr Pocieszycielek Najświętszego Serca Jezusowego to placówka edukacyjna zlokalizowana w Łodzi, przy ulicy Strykowskiej 122. Przedszkole prowadzone jest przez Zgromadzenie Sióstr Pocieszycielek Najświętszego Serca Jezusowego, które od lat angażuje się w wychowanie i edukację najmłodszych. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W przedszkolu realizowany jest program edukacyjny zgodny z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej, a także dodatkowe zajęcia rozwijające talenty i zainteresowania dzieci. Przedszkole stawia na wartości chrześcijańskie, kształtując w dzieciach postawy moralne i etyczne. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w modlitwach, a także w różnorodnych aktywnościach religijnych. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, w tym salami wyposażonymi w pomoce naukowe, zabawki edukacyjne oraz sprzęt multimedialny. Przedszkole posiada również własny plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijając swoją sprawność fizyczną. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani nauczyciele z doświadczeniem w pracy z dziećmi, którzy dbają o indywidualne podejście do każdego wychowanka. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, takie jak jasełka, festyny rodzinne, czy wycieczki edukacyjne, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie placówki. Dzięki zaangażowaniu Sióstr Pocieszycielek, przedszkole tworzy przyjazną i ciepłą atmosferę, sprzyjającą wszechstronnemu rozwojowi dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Strykowska 122, 91-527 Łódź