west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi to niepubliczna, ogólnodostępna placówka o charakterze katolickim, która działa od 2000 roku. Znajduje się w malowniczej części północno-wschodniej Warszawy, w dzielnicy Białołęka Dworska, na skrzyżowaniu ulic Wałuszewskiej 48 i Ołówkowej 22. Placówka ta jest prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Rodziny Maryi, które od lat angażuje się w edukację i wychowanie dzieci w duchu wartości chrześcijańskich. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i wychowawczych, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Program nauczania jest dostosowany do potrzeb i możliwości każdego dziecka, a nauczyciele starają się, aby każde dziecko czuło się akceptowane i kochane. W przedszkolu realizowane są różnorodne projekty edukacyjne, które rozwijają kreatywność, umiejętności społeczne oraz zdolności intelektualne dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na wychowanie w duchu wartości chrześcijańskich. Dzieci uczą się szacunku do innych, odpowiedzialności oraz empatii. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia religijne, takie jak Msze Święte, rekolekcje czy spotkania modlitewne, które pomagają dzieciom w pogłębianiu swojej wiary. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym. Sale są przestronne, jasne i dobrze wyposażone w pomoce dydaktyczne oraz zabawki. Na terenie przedszkola znajduje się również plac zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu, bawiąc się i integrując z rówieśnikami. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe. Nauczyciele są pełni pasji i zaangażowania, co przekłada się na wysoką jakość edukacji i wychowania. Przedszkole współpracuje również z różnymi specjalistami, takimi jak psycholog, logopeda czy terapeuta, którzy wspierają rozwój dzieci i pomagają w rozwiązywaniu ewentualnych trudności. Rodzice dzieci uczęszczających do przedszkola są aktywnie zaangażowani w życie placówki. Organizowane są liczne spotkania, warsztaty oraz imprezy okolicznościowe, które integrują społeczność przedszkolną i umożliwiają rodzicom bliższe poznanie działalności przedszkola. Przedszkole Sióstr Rodziny Maryi to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, akceptacji i szacunku, co stanowi fundament ich dalszego rozwoju i edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wałuszewska 48, 03-005 Warszawa