west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Sióstr Salezjanek im. Aniołów Stróżów w Łomiankach to placówka edukacyjna prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Salezjanek. Przedszkole ma na celu wszechstronny rozwój dzieci w duchu wartości chrześcijańskich, zgodnie z nauczaniem św. Jana Bosko, założyciela zgromadzenia. Placówka oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno podstawę programową, jak i zajęcia dodatkowe wspierające rozwój intelektualny, emocjonalny, społeczny i fizyczny dzieci. Przedszkole kładzie duży nacisk na wychowanie w duchu miłości, szacunku i odpowiedzialności, a także na rozwijanie talentów i zainteresowań dzieci. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, takich jak zajęcia muzyczne, plastyczne, ruchowe oraz językowe. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie placówki. Siostry Salezjanki, jako wychowawczynie, dbają o indywidualne podejście do każdego dziecka, starając się wspierać jego rozwój w sposób holistyczny. Placówka jest dobrze wyposażona i zapewnia dzieciom bezpieczne i przyjazne środowisko do nauki i zabawy. Przedszkole Sióstr Salezjanek w Łomiankach cieszy się dobrą opinią wśród rodziców i jest cenione za wysoką jakość edukacji oraz troskę o rozwój duchowy i moralny dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Warszawska 123, 05-092 Łomianki