west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne „Tęczowa Chatka” we Wrześni realizuje założenia programu autorskiego „Każdemu dziecku bliska ochrona środowiska”. Placówka oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych, które kładą szczególny nacisk na aspekty ekologiczne. W ramach programu dzieci uczą się, jak dbać o środowisko naturalne, co jest integralną częścią codziennych zajęć. Przedszkole organizuje również różnorodne zajęcia dodatkowe, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i umiejętności dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia z języka angielskiego, które są dostosowane do wieku i możliwości dzieci, co pozwala na efektywną naukę języka obcego od najmłodszych lat. Placówka posiada nowoczesne sale zabaw, które są wyposażone w klimatyzatory, co zapewnia komfort termiczny dzieciom nawet w upalne dni. Dzieci mają dostęp do dystrybutorów z wodą do picia lub mogą korzystać z własnych bidonów, co jest zgodne z zasadami zdrowego stylu życia. Przedszkole dba również o odpowiednie warunki do odpoczynku, co jest istotne dla prawidłowego rozwoju dzieci. W placówce pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która nie tylko realizuje program edukacyjny, ale również dba o indywidualne potrzeby każdego dziecka. Przedszkole organizuje również różnorodne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie placówki. Dzięki temu dzieci uczą się współpracy i budują relacje społeczne. Placówka posiada trzy oddziały: przy ul. Gen. T. Kutrzeby 1, ul. Szkolnej 12 oraz ul. Azaliowej 1 (dawniej Paderewskiego 50C). Każdy z oddziałów jest wyposażony w nowoczesne pomoce dydaktyczne i zabawki, które wspierają rozwój dzieci na różnych etapach edukacji przedszkolnej. Przedszkole „Tęczowa Chatka” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gen. T. Kutrzeby 1, 62-300 Września