west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne "Wesołe Przedszkolaki" w Chojnicach to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Zlokalizowane przy ulicy Reymonta 4, przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rozwojowych dla najmłodszych. Placówka jest czynna od wczesnych godzin porannych, co umożliwia rodzicom elastyczne dostosowanie godzin przyprowadzania i odbierania dzieci. Przedszkole działa od godziny 6:30 do 17:00, co jest dużym udogodnieniem dla pracujących rodziców. W przedszkolu realizowany jest bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno podstawowe zajęcia dydaktyczne, jak i różnorodne zajęcia dodatkowe. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach artystycznych, muzycznych, sportowych oraz językowych. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia okolicznościowe, które wzbogacają codzienną edukację i rozwijają zainteresowania dzieci. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowani nauczyciele z pasją, którzy dbają o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Przedszkole stawia na indywidualne podejście do każdego malucha, co pozwala na dostosowanie metod nauczania do jego potrzeb i możliwości. W placówce panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, która sprzyja nauce i zabawie. Przedszkole "Wesołe Przedszkolaki" współpracuje również z rodzicami, organizując regularne konsultacje i dyżury, podczas których rodzice mogą porozmawiać z nauczycielami o postępach swoich dzieci. Placówka prowadzi także różnorodne projekty edukacyjne, które angażują zarówno dzieci, jak i rodziców, co dodatkowo wzmacnia więzi rodzinne i społeczne. Dzięki wsparciu funduszy europejskich, przedszkole może realizować nowoczesne programy edukacyjne i inwestować w rozwój infrastruktury. W placówce znajdują się nowoczesne sale dydaktyczne, wyposażone w pomoce naukowe i zabawki, które wspierają rozwój intelektualny i fizyczny dzieci. Przedszkole dba również o bezpieczeństwo swoich podopiecznych, stosując odpowiednie procedury i standardy. Warto również wspomnieć o licznych sukcesach przedszkola w konkursach i przeglądach artystycznych, w których dzieci regularnie biorą udział. Przedszkole "Wesołe Przedszkolaki" to miejsce, gdzie każde dziecko może rozwijać swoje talenty i pasje, a także zdobywać nowe umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Reymonta 4, 89-600 Chojnice