west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "WESOŁY SMOK"

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

WESOŁY SMOK - ZUPEŁNIE INNE PRZEDSZKOLE to placówka edukacyjna zlokalizowana na Białołęce, przy osiedlu Miasteczko Regaty w Warszawie. Przedszkole oferuje unikalne podejście do edukacji przedszkolnej, kładąc duży nacisk na rozwój emocjonalny, społeczny i intelektualny dzieci. Placówka jest zarządzana przez dyrektor Urszulę Włodarczyk-Skrońską, która jest dostępna pod numerem telefonu 502 965 674 oraz adresem e-mail [email protected]. Przedszkole znajduje się przy ulicy Frachtowej 13, co jest dogodnym miejscem dla mieszkańców okolicznych osiedli. WESOŁY SMOK wyróżnia się na tle innych przedszkoli dzięki swojemu zaangażowaniu w tworzenie przyjaznej i wspierającej atmosfery, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Placówka oferuje różnorodne zajęcia dodatkowe, które mają na celu rozwijanie pasji i zainteresowań najmłodszych. WESOŁY SMOK to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się wyjątkowe i bezpieczne, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach. Przedszkole jest również aktywne w społeczności lokalnej, organizując różnorodne wydarzenia i inicjatywy, które angażują zarówno dzieci, jak i ich rodziny. Dzięki temu WESOŁY SMOK nie tylko edukuje, ale również integruje społeczność, w której działa. Placówka jest dobrze skomunikowana, co ułatwia dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. WESOŁY SMOK to przedszkole, które stawia na innowacyjność i kreatywność, oferując programy edukacyjne dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego dziecka. To miejsce, gdzie nauka staje się przygodą, a dzieci uczą się poprzez zabawę i doświadczenie. WESOŁY SMOK to przedszkole, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców, zapewniając ich dzieciom najlepszy start w edukacyjną podróż.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Frachtowa 13, 03-043 Warszawa