west

Niepubliczne
Klub malucha / dziecięcy
placeholder

Przedszkole Niepubliczne „Zaczarowane Przedszkole”

Niezweryfikowana
Niepubliczne
Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

„Zaczarowane” to miejsce, gdzie każdego dnia wraz z dziećmi tworzymy wyjątkową placówkę edukacyjno - wychowawczą. Starannie opracowany program edukacyjny, wysoki poziom bezpieczeństwa, wykwalifikowana kadra oraz ścisła współpraca z rodzicami wpływają na szczególne warunki dydaktyczne i organizacyjne, które zapewniają oraz stymulują rozwój dzieci w czterech kluczowych dziedzinach: wiedzy, umiejętności, predyspozycji i emocji, dzięki czemu nasi podopieczni doskonale poradzą sobie z wyzwaniami w dalszych latach edukacji. „Zaczarowane Przedszkole” to kompleksowa oferta zajęć dodatkowych oraz uzupełniającego bloku edukacyjnego dla dzieci w wieku 2,5 – 6 lat. Zajęcia przygotowawcze i adaptacyjne w ramach "Zaczarowanego Klubu Dziecięcego" dla dzieci od 18 miesiąca życia przygotowujące się do rozpoczęcia nauki w przedszkolu. Zajęcia dodatkowe w przedszkolu odgrywają kluczową rolę w rozwoju dzieci. Oferują one różnorodne możliwości, które angażują maluchy w twórcze działania. Dzięki nim dzieci uczą się współpracy, rozwijają zdolności motoryczne i poznają nowe pasje. Ważne jest, aby każda zabawa miała element edukacyjny, wspierając rozwój emocjonalny i społeczny najmłodszych. W "Zaczarowanym Przedszkolu" i Zaczarowanym Klubie Dziecięcym", kładąc nacisk na wszechstronny rozwój dziecka oferujemy szereg zajęć dodatkowych dla naszych maluchów. Chcesz zapisać swoje dziecko na zaczarowane zajęcia lub masz jakiekolwiek inne pytanie? Wypełnij i wyślij poniższy formularz a my skontaktujemy się w możliwie najszybszym terminie aby omówić szczegóły. Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny lub spotkanie w naszym przedszkolu, jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Emila Szramka 3, 41-717 Ruda śląska