west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu to placówka edukacyjna prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Serafitek. Przedszkole znajduje się w Nowym Targu, przy ulicy Długiej 14. Placówka ta oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym, zapewniając im wszechstronny rozwój w duchu wartości chrześcijańskich. Przedszkole stawia na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych, intelektualnych oraz fizycznych dzieci, przygotowując je do dalszej edukacji szkolnej. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Przedszkole organizuje również wycieczki, uroczystości i spotkania okolicznościowe, które integrują dzieci, rodziców oraz społeczność lokalną. Placówka dysponuje nowoczesnym wyposażeniem oraz bezpiecznym placem zabaw, gdzie dzieci mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Kadra pedagogiczna przedszkola to wykwalifikowane nauczycielki, które z zaangażowaniem i troską podchodzą do każdego dziecka, dbając o jego indywidualne potrzeby i rozwój. Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w atmosferze miłości, szacunku i akceptacji. Placówka współpracuje z rodzicami, angażując ich w życie przedszkola i wspierając w wychowaniu dzieci. Przedszkole prowadzi również działalność charytatywną, ucząc dzieci wrażliwości na potrzeby innych i zachęcając do niesienia pomocy. Dzięki temu dzieci uczą się empatii, odpowiedzialności oraz współpracy. Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Serafitek pw. Dzieciątka Jezus w Nowym Targu to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i szczęśliwie, rozwijając się w harmonii z wartościami chrześcijańskimi.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Długa 14, 34-400 Nowy targ