west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w Tarnowie to placówka, która stawia sobie za cel wszechstronny rozwój dzieci w oparciu o wartości chrześcijańskie. Przedszkole pragnie towarzyszyć dzieciom w odkrywaniu piękna stworzonego świata i jego Stwórcy, przekazując im radość płynącą z Ewangelii. Wychowanie w przedszkolu ma na celu rozwijanie postaw prospołecznych zgodnie z przykazaniem miłości Boga i bliźniego. W przedszkolu panuje rodzinna atmosfera, a dzieci radośnie spędzają czas, odkrywając piękno stworzonego świata. Placówka zachęca do częstego odwiedzania swojej strony internetowej, gdzie można znaleźć więcej informacji na temat jej działalności i wartości, które promuje. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości i szacunku, co jest fundamentem ich przyszłego życia. Wartości chrześcijańskie są integralną częścią codziennego życia przedszkola, a wychowawcy starają się przekazywać je dzieciom w sposób przystępny i zrozumiały. Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Św. Józefa w Tarnowie to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i kochane, co sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Świętego Józefa 9, 33-170 Tuchów