west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych im. Wandy Olędzkiej w Zakroczymiu to placówka o charakterze katolickim, która działa na terenie Zakroczymia. Przedszkole znajduje się przy ulicy Parowa Okólna 29. Jest to miejsce, które stawia na rozwój duchowy i intelektualny dzieci, oferując im wsparcie w codziennym życiu oraz edukacji. Placówka jest prowadzona przez Zgromadzenie Sióstr Wspomożycielek Dusz Czyśćcowych, co nadaje jej unikalny charakter i misję. Przedszkole kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, co jest widoczne w codziennych działaniach i programach edukacyjnych. Dzieci uczęszczające do przedszkola mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach dodatkowych, które wspierają ich rozwój fizyczny, emocjonalny i społeczny. Przedszkole oferuje również wsparcie dla rodziców, organizując spotkania i warsztaty, które pomagają w wychowaniu i edukacji dzieci. Placówka jest dobrze wyposażona, posiada nowoczesne sale dydaktyczne oraz przestronne place zabaw, które zapewniają dzieciom bezpieczne i atrakcyjne miejsce do zabawy i nauki. Przedszkole jest otwarte na współpracę z rodzicami i lokalną społecznością, co przyczynia się do tworzenia przyjaznej i wspierającej atmosfery. Wartości takie jak miłość, szacunek i odpowiedzialność są fundamentem działalności przedszkola, co sprawia, że jest to miejsce wyjątkowe i godne polecenia dla każdego rodzica, który pragnie, aby jego dziecko rozwijało się w duchu chrześcijańskich wartości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Parowa Okólna 29, 05-170 Zakroczym