west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Pw. św. Józefa znajduje się w miejscowości Tapin pod adresem Tapin 10. Telefon do przedszkola to 166222407. Jednostka przedszkolna znajduje się na terytorium gminy Rokietnica, powiat jarosławski, województwo podkarpackie. Organem nadzorującym jest organizacje wyznaniowe. Placówka przedszkolna widnieje w rejestrze pod numerem 04000593400160. Organ rejestrujący dla Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Pw. św. Józefa to gmina. Do placówek przedszkolnych kwalifikują się dzieci w wieku od trzeciego do szóstego roku życia, a w niektórych sytuacjach od 2 1/2 roku. Dzieci 5-letnie i 6-letnie są objęte obowiązkowym wychowaniem przedszkolnym. Oddziały kształcenia przedszkolnego gdzie chodzą dzieci 5 i 6-letnie nazywa się zerówkami. Oprócz przedszkoli funkcjonują też oddziały przedszkolne w szkołach podstawowych, punkty przedszkolne i zespoły wychowania przedszkolnego. Dwie ostatnie postacie wychowania przedszkolnego przygotowane są dla małych grup dzieci i powstają w miejscach odległych od przedszkoli i szkół podstawowych. Powiat jarosławski ma zarejestrowane 26 przedszkoli, a województwo podkarpackie - 602. Na 1354 uczniów w powiecie przypada 26 innych przedszkoli (52,08 na placówkę), a średnia w województwie to 61,67 (37125 dzieci w wieku przedszkolnym na 602 placówek).

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Tapin