west

Miejskie
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie to placówka edukacyjna, która od lat cieszy się dużym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w wieku przedszkolnym. Placówka stawia na wszechstronny rozwój swoich wychowanków, kładąc duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych, emocjonalnych, poznawczych oraz fizycznych. W przedszkolu realizowane są liczne programy edukacyjne, które mają na celu wspieranie rozwoju dzieci w różnych obszarach. Nauczyciele pracujący w przedszkolu to wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do swojej pracy. Dzięki temu dzieci uczęszczające do przedszkola mają zapewnione najlepsze warunki do nauki i zabawy. Placówka dysponuje nowoczesnym zapleczem dydaktycznym, które umożliwia realizację różnorodnych zajęć i projektów edukacyjnych. Przedszkole posiada przestronne sale zabaw, wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne oraz bezpieczne i atrakcyjne zabawki. Dzieci mają również dostęp do placu zabaw na świeżym powietrzu, gdzie mogą aktywnie spędzać czas na zabawie i ćwiczeniach fizycznych. Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie organizuje również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie placówki. W przedszkolu odbywają się m.in. przedstawienia teatralne, festyny rodzinne, warsztaty plastyczne i muzyczne oraz wycieczki edukacyjne. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i talentów w różnych dziedzinach. Placówka współpracuje również z lokalnymi instytucjami i organizacjami, co pozwala na realizację ciekawych projektów i inicjatyw edukacyjnych. Przedszkole nr 4 im. Krasnala Hałabały w Sławnie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, zdobywając wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszej edukacji.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Augusta Cieszkowskiego 1, 76-100 Sławno