west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Parafialne przy Parafii Katolickiej p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zawierciu to placówka o charakterze katolickim, która realizuje cele i zadania określone przez ustawę o systemie oświaty. Przedszkole znajduje się w budynku należącym do Parafii Katolickiej p.w. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Zawierciu, co zapewnia bezpieczne i spokojne otoczenie z dala od ulicznego ruchu. Placówka posiada również bezpieczny plac zabaw, który jest idealnym miejscem do zabawy i rekreacji dla dzieci. Przedszkole oferuje rodzinną atmosferę, domową kuchnię oraz profesjonalną opiekę. Wychowanie w przedszkolu opiera się na chrześcijańskiej koncepcji osoby, co oznacza, że dzieci są wychowywane w duchu wartości ewangelicznych. Przedszkole realizuje program wychowania przedszkolnego „Od przedszkolaka do pierwszaka”, który wspomaga integralny rozwój każdego dziecka i wprowadza je w proces poznawania i zdobywania wiedzy. Placówka zapewnia opiekę przez cały rok, również w wakacje, co jest dużym udogodnieniem dla rodziców. Dzieci mają możliwość uczestniczenia w bezpłatnych zajęciach dodatkowych, które są dostosowane do ich zainteresowań i potrzeb. Przedszkole stawia na atmosferę akceptacji i poczucia bezpieczeństwa, co jest kluczowe dla prawidłowego rozwoju emocjonalnego i społecznego dzieci. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Przedszkole organizuje również różnorodne wydarzenia i wycieczki, które wzbogacają doświadczenia dzieci i rozwijają ich zainteresowania. Placówka współpracuje z rodzicami, aby wspólnie wspierać rozwój dzieci i przygotować je do dalszej edukacji. Przedszkole Parafialne w Zawierciu to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, akceptacji i bezpieczeństwa. Placówka dąży do tego, aby każde dziecko czuło się ważne i doceniane, a także miało możliwość rozwijania swoich talentów i pasji. Dzięki temu dzieci są dobrze przygotowane do podjęcia nauki w szkole i radzenia sobie z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą dalsza edukacja.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Lwowska 1, 42-404 Zawiercie