west

Prywatne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Placówki edukacyjne w Puszczykowie obejmują szeroki zakres instytucji, które oferują różnorodne formy kształcenia dla dzieci i młodzieży. Wśród nich znajdują się zarówno szkoły podstawowe, jak i licea oraz przedszkola, zarówno publiczne, jak i niepubliczne. Każda z tych placówek ma na celu zapewnienie wysokiej jakości edukacji oraz wsparcie w rozwoju intelektualnym, emocjonalnym i społecznym uczniów. Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika, zlokalizowane przy ul. Kasprowicza 3, jest jedną z wiodących szkół średnich w regionie. Szkoła ta oferuje szeroki zakres przedmiotów ogólnokształcących, przygotowując uczniów do egzaminów maturalnych oraz dalszej edukacji na poziomie akademickim. Placówka ta jest znana z wysokiego poziomu nauczania oraz licznych osiągnięć uczniów w konkursach i olimpiadach przedmiotowych. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Adama Mickiewicza, mieszcząca się przy ul. Wysokiej 2, to instytucja z długoletnią tradycją, która kładzie duży nacisk na rozwój umiejętności podstawowych oraz wszechstronny rozwój uczniów. Szkoła oferuje różnorodne zajęcia pozalekcyjne, które wspierają rozwój zainteresowań i talentów dzieci. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich, znajdująca się przy ul. Kasprowicza 1, również cieszy się dobrą reputacją. Placówka ta stawia na nowoczesne metody nauczania oraz integrację technologii w procesie edukacyjnym. Uczniowie mają możliwość uczestniczenia w licznych projektach edukacyjnych oraz programach wymiany międzyszkolnej. Collegium Artes - Szkoła Podstawowa, zlokalizowana przy ul. Poznańskiej 47, to nowoczesna placówka, która oferuje innowacyjne podejście do edukacji. Szkoła ta kładzie duży nacisk na rozwój kreatywności oraz umiejętności praktycznych uczniów. W ofercie znajdują się liczne zajęcia artystyczne oraz projekty interdyscyplinarne. Przedszkole Publiczne "Czarodziejski Zamek", mieszczące się przy ul. Czarnieckiego 2, to placówka, która zapewnia opiekę i edukację dla najmłodszych dzieci. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia rozwijające umiejętności społeczne, emocjonalne i poznawcze dzieci, przygotowując je do dalszej edukacji w szkole podstawowej. Prywatne Przedszkole nr 1 "Pracowite Pszczółki", zlokalizowane przy ul. Wysokiej 3, to kameralna placówka, która stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole oferuje bogaty program zajęć edukacyjnych oraz liczne atrakcje, które wspierają rozwój dzieci w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Niepubliczne Przedszkole "Chatka Kubusia Puchatka", mieszczące się przy ul. Niepodległości 14, to placówka, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole to kładzie duży nacisk na rozwój emocjonalny i społeczny dzieci, oferując liczne zajęcia integracyjne oraz programy wspierające rozwój umiejętności interpersonalnych. Niepubliczne Przedszkole nr 3 "Leśni Przyjaciele", zlokalizowane przy ul. Przyszkolnej 1, to placówka, która oferuje edukację w duchu ekologii i szacunku dla przyrody. Przedszkole organizuje liczne zajęcia na świeżym powietrzu oraz projekty edukacyjne związane z ochroną środowiska. Niepubliczne Przedszkole "Bajkowe Wzgórze", mieszczące się przy ul. Gołębiej 47, to placówka, która oferuje bogaty program edukacyjny oraz liczne zajęcia dodatkowe. Przedszkole stawia na rozwój kreatywności oraz umiejętności artystycznych dzieci, organizując liczne warsztaty i projekty artystyczne. Niepubliczne Polsko-Angielskie Przedszkole "Kotki Dwa", zlokalizowane przy ul. Poznańskiej 5, to placówka, która oferuje dwujęzyczną edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole kładzie duży nacisk na naukę języka angielskiego oraz rozwój umiejętności komunikacyjnych dzieci, oferując liczne zajęcia językowe oraz programy wymiany kulturowej.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wysoka 3, 62-040 Puszczykowo