west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne „Niezapominajka” to kameralne, domowe przedszkole językowo – integracyjne w cichej części Mokotowa, tuż przy stacji metra „Służew”. W skład budynku wchodzą 4 sale dla dzieci, kuchnia, jadalnia i sala gimnastyczna. Posiadamy własny gabinet terapeutyczny do dyspozycji naszych terapeutów: logopedy, psychologa, pedagoga specjalnego oraz terapeuty SI. W ramach czesnego w przedszkolu odbywają się zajęcia: rytmiki, logorytmiki, tańca, gimnastyki korekcyjnej oraz 5x języka angielskiego. W ramach zajęć dodatkowo płatnych oferujemy: judo, zajęcia ogólnorozwojowe z piłką oraz legorobotykę. Dla dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego i opinii o potrzebie wczesnego wspomagania rozwoju prowadzimy terapie: terapię psychologiczną, terapię pedagogiczną, Trening Umiejętności Społecznych, terapię logopedyczną, terapię integracji sensorycznej oraz ruch rozwijający metodą Weroniki Sherborne. W „Niezapominajce” pracuje wysoko wykwalifikowana kadra. Mamy własny ogródek na tyłach budynku, oddalony od ulic, z dużą ilością zieleni. Dzieci bardzo chętnie codziennie spędzają w nim aktywnie swój czas. Niepubliczne przedszkola często prowadzą więcej zajęć niż te publiczne. Jako prywatne przedszkole mamy dużo miejsca na zajęcia w salach oraz na świeżym powietrzu, m.in. związane z ogrodnictwem lub sportem. Dodatkowo, w naszym prywatnym przedszkolu posiadamy mini biblioteczkę z wieloma wartościowymi książkami dla dzieci. Dla porównania warto wspomnieć, że większość publicznych przedszkoli ma tylko kilka książek do przeczytania dla swoich wychowanków. Rodzice mogą wybrać nasze przedszkole w oparciu o preferencje dotyczące edukacji i rozwoju, ale także mając na uwadze lokalizację. Wielu rodziców uważa, że ​​ich dzieci otrzymają lepszą opiekę, kiedy wyślą je do przedszkola prywatnego. Dzieje się tak, ponieważ większość placówek niepublicznych spełnia wysokie standardy, oferując jednocześnie więcej możliwości edukacyjnych niż instytucje publiczne. Warto również dodać, że Niezapominajka widnieje w ewidencji niepublicznych szkół i przedszkoli prowadzonej przez m. st. Warszawa pod numerem 174 PN. Zapraszamy!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Wołodyjowskiego 36A, 02-724 Warszawa