west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole "Skrzacik" w Kębłowie to placówka, która otrzymała dofinansowanie w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 na realizację projektu pn. „Stworzenie nowych miejsc opieki przedszkolnej oraz uatrakcyjnienie oferty edukacyjnej w Niepublicznym Przedszkolu „Skrzacik” w Kębłowie”. Rezultatem projektu jest poprawa jakości edukacji przedszkolnej oraz zwiększenie liczby miejsc wychowania przedszkolnego. Przedszkole oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, które wyzwalają i rozwijają kreatywność, wyobraźnię, umiejętności myślenia i umiejętności społeczne dzieci. W ofercie znajdują się zajęcia z logopedii, zajęcia taneczno-rytmiczne, zajęcia z psychologiem, nauka języka angielskiego i niemieckiego, zajęcia plastyczne, zajęcia z gimnastyki korekcyjnej, zajęcia umuzykalniające, piłka nożna oraz kółko szachowe. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój intelektualny dzieci, a wykwalifikowana kadra dba o prawidłowy rozwój intelektualny każdego dziecka. Placówka jest idealnym miejscem dla dzieci, które chcą rozwijać swoje umiejętności i talenty w przyjaznym i wspierającym środowisku. Przedszkole posiada nowoczesne wyposażenie i przestronne sale, które sprzyjają nauce i zabawie. Dzieci mają również dostęp do dużego ogrodu, gdzie mogą spędzać czas na świeżym powietrzu. Przedszkole organizuje również liczne wycieczki i wydarzenia, które wzbogacają program edukacyjny i rozwijają zainteresowania dzieci. Przedszkole "Skrzacik" to miejsce, gdzie każde dziecko może czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

ks. Twardowskiego 6, 84-242 Kębłowo