west

Katolickie
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole Świętej Klary w Krakowie to placówka edukacyjna, która oferuje opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole prowadzone jest przez wspólnotę sióstr, które dbają o rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny dzieci. Placówka angażuje się w różnorodne projekty edukacyjne, takie jak "Europa i ja", "Dookoła Polski" oraz "PogłówkujMy", które mają na celu rozwijanie wiedzy i umiejętności dzieci w różnych dziedzinach. Przedszkole oferuje również zajęcia dodatkowe, których godziny są aktualizowane na bieżąco. W przedszkolu funkcjonują grupy wiekowe, takie jak "Skrzaty" i "Sówki", które mają swoje dedykowane strony na Facebooku, gdzie rodzice mogą śledzić bieżące wydarzenia i informacje. Placówka jest również aktywna na Facebooku, gdzie regularnie publikuje aktualności i informacje dla rodziców. Przedszkole organizuje różnorodne wyjścia i uroczystości, które są integralną częścią programu wychowawczego. W ramach działalności przedszkola, dzieci mają możliwość uczestniczenia w zajęciach rozwijających ich zainteresowania i talenty. Przedszkole kładzie duży nacisk na wartości chrześcijańskie, co znajduje odzwierciedlenie w codziennych modlitwach i duchowej opiece nad dziećmi. Wspólnota sióstr, która prowadzi przedszkole, wyraża wdzięczność za wsparcie duchowe i materialne od darczyńców, którzy są obecni w modlitwach sióstr i dzieci. Przedszkole posiada również galerię zdjęć, gdzie można zobaczyć różnorodne wydarzenia i aktywności, w których uczestniczą dzieci. Placówka jest zaangażowana w tworzenie przyjaznego i wspierającego środowiska dla dzieci, gdzie mogą one rozwijać się w atmosferze miłości i akceptacji. Przedszkole Świętej Klary w Krakowie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności, zdobywać wiedzę i doświadczać radości z nauki w bezpiecznym i wspierającym otoczeniu.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 7, 31-982 Kraków