west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Szczęśliwych Dzieci to placówka edukacyjna z wieloletnią tradycją, działająca od 2007 roku. Przedszkole stawia na tworzenie atmosfery, w której dzieci czują się wyjątkowe, szczęśliwe i radosne. Dzięki wykwalifikowanej kadrze pedagogicznej, przedszkole zapewnia wszechstronny rozwój dzieci, realizując program zatwierdzony przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz autorskie propozycje zajęć dydaktycznych. Placówka oferuje szeroką gamę zajęć dodatkowych, które inspirują, uczą i rozwijają talenty dzieci. Przedszkole Szczęśliwych Dzieci wyróżnia się zdrowymi posiłkami przygotowywanymi na miejscu, bez korzystania z usług firm cateringowych. Dzięki temu potrawy są zawsze świeże, zdrowe i pełnowartościowe. Dzieci mają również do dyspozycji przestronny ogród z placem zabaw, który jest dostępny przez cały rok. W cenę czesnego wliczony jest pakiet zajęć dydaktycznych, 4 posiłki, opieka psychologa i logopedy, ubezpieczenie, podręczniki oraz wycieczki. Przedszkole oferuje również nauczanie języków obcych, co dodatkowo wzbogaca ofertę edukacyjną. Kadra przedszkola to wykwalifikowani pedagodzy, którzy dbają o rozwój dzieci od najmłodszych lat. W skład kadry wchodzą m.in. Anita Lachowicz, Beata Rogowska, Izabela Krasińska, Justyna Siwek, Anna Kwaśniewska, Monika Krzak, Justyna Gajda oraz Katarzyna Nowak. Każdy z nauczycieli wyróżnia się wszechstronnym wykształceniem pedagogicznym i doświadczeniem w pracy z dziećmi. Przedszkole Szczęśliwych Dzieci to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, uczyć się i bawić w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Placówka stawia na efektywne metody nauczania, które skłaniają dzieci do myślenia, odkrywania i kształtowania swoich umiejętności. Dzięki malowniczemu położeniu przedszkola, dzieci mają możliwość spędzania czasu na świeżym powietrzu, co dodatkowo wpływa na ich rozwój i samopoczucie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Przedszkola Szczęśliwych Dzieci i odwiedzenia naszej placówki, aby przekonać się, dlaczego warto wybrać właśnie nas.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Adama Mickiewicza 35, 05-420 Józefów