west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Szesnastka im. Ireny Kwintowej w Olsztynie to placówka edukacyjna, która oferuje szeroki wachlarz zajęć i programów dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole jest znane z wysokiej jakości opieki i edukacji, a także z zaangażowania w rozwój dzieci na wielu płaszczyznach. Placówka posiada różnorodne grupy przedszkolne, takie jak Kaczuszki, Kasztanki, Bratki, Łabędzie, Rybki, Żabki, Dzwoneczki i Gwiazdki, co pozwala na dostosowanie programu do potrzeb i zainteresowań dzieci. Przedszkole Szesnastka aktywnie uczestniczy w życiu społeczności lokalnej, organizując różnorodne wydarzenia i akcje charytatywne, takie jak Świąteczna Zbiórka Charytatywna, Wigilia Przedszkolna, Mikołajki, Dzień Pluszowego Misia, Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, Święto Zdrowej Żywności, Warsztaty, Święto Niepodległości oraz wiele innych. Placówka angażuje się również w inicjatywy takie jak WOŚP i Bal karnawałowy, co świadczy o jej zaangażowaniu w kształtowanie postaw prospołecznych u dzieci. W przedszkolu realizowane są różnorodne programy edukacyjne, w tym Klucz do uczenia się, Dziecięca matematyka, zajęcia z języka angielskiego oraz rytmika. Przedszkole promuje zdrowy styl życia, co jest potwierdzone certyfikatem Przedszkola Promującego Zdrowie. Placówka dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując im możliwość uczestnictwa w zajęciach rozwijających ich umiejętności i talenty. Przedszkole Szesnastka im. Ireny Kwintowej to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i wspierającej atmosferze, zdobywając wiedzę i umiejętności niezbędne do dalszej edukacji. Placówka jest dobrze wyposażona i posiada wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do pracy z dziećmi. Dzięki temu przedszkole cieszy się dużym zaufaniem rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce pierwszych kroków edukacyjnych ich pociech.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ludwika Zamenhofa 20, 11-041 Olsztyn