west

Publiczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole w Białej Rawskiej to placówka edukacyjna, która od lat pełni ważną rolę w lokalnej społeczności, oferując wszechstronną opiekę i edukację dla najmłodszych mieszkańców miasta. Placówka znajduje się przy ulicy Mickiewicza 38, w dogodnej lokalizacji, co ułatwia rodzicom codzienne dowożenie dzieci. Przedszkole jest wyposażone w nowoczesne sale dydaktyczne, które są przystosowane do potrzeb dzieci w różnym wieku. Każda sala jest kolorowa, bezpieczna i wyposażona w odpowiednie pomoce dydaktyczne oraz zabawki, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i fizyczny dzieci. Przedszkole w Białej Rawskiej oferuje bogaty program edukacyjny, który obejmuje zarówno zajęcia obowiązkowe, jak i dodatkowe. W ramach programu dzieci uczestniczą w zajęciach z języka polskiego, matematyki, przyrody, muzyki, plastyki oraz wychowania fizycznego. Dodatkowo, przedszkole organizuje zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, tańca oraz zajęcia logopedyczne. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, która dba o indywidualne podejście do każdego dziecka. Placówka kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci. W przedszkolu organizowane są różnorodne uroczystości, wycieczki oraz spotkania z ciekawymi ludźmi, które mają na celu integrację dzieci oraz rozwijanie ich zainteresowań. Przedszkole współpracuje również z rodzicami, organizując regularne spotkania, warsztaty oraz konsultacje, które mają na celu wspieranie rodziców w wychowaniu i edukacji dzieci. Przedszkole w Białej Rawskiej jest również zaangażowane w różnorodne projekty i programy edukacyjne, które mają na celu podnoszenie jakości edukacji oraz rozwijanie kompetencji dzieci. Placówka uczestniczy w programach takich jak „Mały Miś w Świecie Wielkiej Literatury” oraz „Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa”, które promują czytelnictwo i rozwijają zainteresowania literackie dzieci. Przedszkole dba również o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, przestrzegając wszelkich norm i standardów higienicznych oraz organizując regularne badania i konsultacje zdrowotne. W przedszkolu działa również Rada Rodziców, która aktywnie uczestniczy w życiu placówki, wspierając organizację różnych wydarzeń oraz dbając o dobro dzieci. Przedszkole w Białej Rawskiej to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności oraz nawiązywać przyjaźnie, które będą miały wpływ na ich dalszy rozwój i edukację.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Mickiewicza 38, 96-230 Biała rawska