west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zespół Edukacyjny w Płotach to placówka oświatowa, która obejmuje zarówno szkołę podstawową, jak i przedszkole. Placówka ta jest zlokalizowana w miejscowości Płoty, przy ulicy Szkolnej 1. Zespół Edukacyjny w Płotach stawia na wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży, oferując szeroki wachlarz zajęć dydaktycznych, wychowawczych oraz opiekuńczych. W ramach swojej działalności, placówka organizuje liczne konkursy, zajęcia dodatkowe oraz spotkania z rodzicami, co sprzyja integracji społeczności szkolnej i lokalnej. Szkoła podstawowa wchodząca w skład Zespołu Edukacyjnego w Płotach kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności uczniów w różnych dziedzinach. Oferuje bogaty program nauczania, który jest dostosowany do potrzeb i możliwości uczniów. W szkole prowadzone są zajęcia z zakresu przedmiotów humanistycznych, matematyczno-przyrodniczych oraz artystycznych. Dodatkowo, uczniowie mają możliwość uczestniczenia w zajęciach sportowych, które rozwijają ich sprawność fizyczną i promują zdrowy styl życia. Przedszkole wchodzące w skład Zespołu Edukacyjnego w Płotach zapewnia opiekę i edukację dzieciom w wieku przedszkolnym. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne, które wspierają rozwój intelektualny, emocjonalny i społeczny dzieci. W ramach przedszkola organizowane są również liczne wydarzenia i imprezy okolicznościowe, które angażują zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zespół Edukacyjny w Płotach aktywnie współpracuje z rodzicami, angażując ich w życie szkoły i przedszkola. Regularnie organizowane są spotkania z rodzicami, podczas których omawiane są bieżące sprawy placówki oraz postępy edukacyjne dzieci. Placówka prowadzi również działania mające na celu wsparcie rodziców w wychowaniu i edukacji dzieci, oferując różnorodne formy wsparcia i poradnictwa. W ramach swojej działalności, Zespół Edukacyjny w Płotach realizuje również projekty edukacyjne i społeczne, które mają na celu rozwijanie kompetencji kluczowych uczniów oraz promowanie wartości takich jak tolerancja, szacunek i odpowiedzialność. Placówka angażuje się w różnorodne inicjatywy lokalne, współpracując z innymi instytucjami i organizacjami na rzecz rozwoju społeczności lokalnej. Zespół Edukacyjny w Płotach to miejsce, które stawia na jakość edukacji i wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz aktywnej współpracy z rodzicami, placówka ta tworzy przyjazne i inspirujące środowisko do nauki i rozwoju.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Płoty