west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole włoskie Piccolo Leonardo mieści się w kampusie Politechniki Warszawskiej przy ul. Grójeckiej 39 w Warszawie. Nasza oferta skierowana jest do rodzin polsko-włoskich, rodzin wielojęzycznych oraz wszystkich pasjonatów języka włoskiego i Włoch, którzy chcą kształcić swoje dzieci w języku polskim i włoskim jednocześnie. Przedszkole Włoskie jest kontynuacją działalności żłobka polsko-włoskiego Piccolo Leonardo oraz częścią Akademii Piccolo Leonardo, oferującej zajęcia weekendowe dla dzieci i rodziców. Przedszkole oferuje bogaty program zajęć artystycznych, kulinarnych, sportowych, muzycznych i językowych. W ramach programu edukacyjnego dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych warsztatach, które rozwijają ich kreatywność i umiejętności. Przedszkole posiada również własny basen, co umożliwia prowadzenie zajęć z pływania. Wyżywienie w przedszkolu oparte jest na kuchni śródziemnomorskiej, co zapewnia zdrową i zrównoważoną dietę dla dzieci. Przedszkole Piccolo Leonardo działa w godzinach od 7:30 do 17:30 i przyjmuje dzieci od lat 3. Grupy są małe, maksymalnie 15 dzieci, co pozwala na indywidualne podejście do każdego dziecka. Placówka znajduje się na Starej Ochocie, co jest dogodną lokalizacją dla mieszkańców Warszawy. Akademia Piccolo Leonardo oferuje również zajęcia weekendowe dla dzieci i rodziców, które obejmują warsztaty artystyczne, kulinarne, sportowe, muzyczne i językowe. Jest to doskonała okazja dla rodzin do wspólnego spędzania czasu i rozwijania pasji. Przedszkole Piccolo Leonardo to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i wspierającym środowisku, jednocześnie ucząc się języka włoskiego i polskiego. Placówka stawia na wszechstronny rozwój dzieci, dbając o ich edukację, zdrowie i dobre samopoczucie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Grójecka 39, 02-031 Warszawa