west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Krynicy-Zdroju to placówka edukacyjna, która oferuje wszechstronną opiekę i edukację dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkole znajduje się w malowniczej miejscowości Krynica-Zdrój, znanej z pięknych krajobrazów i uzdrowiskowego klimatu. Placówka mieści się przy ulicy Źródlanej 59, co zapewnia łatwy dostęp dla rodziców i opiekunów. Przedszkole oferuje różnorodne programy edukacyjne, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i możliwości każdego dziecka. W ramach swojej działalności, placówka prowadzi oddziały integracyjne, co oznacza, że dzieci z różnymi potrzebami edukacyjnymi i rozwojowymi mogą wspólnie uczestniczyć w zajęciach. Taki model edukacji sprzyja rozwijaniu empatii, tolerancji i współpracy wśród najmłodszych. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, która dba o wszechstronny rozwój dzieci. Nauczyciele stosują nowoczesne metody dydaktyczne, które są zgodne z najnowszymi standardami edukacyjnymi. W ramach zajęć dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych aktywnościach, takich jak zajęcia plastyczne, muzyczne, ruchowe oraz językowe. Przedszkole organizuje również wycieczki i imprezy okolicznościowe, które wzbogacają program edukacyjny i dostarczają dzieciom wielu niezapomnianych wrażeń. Placówka jest dobrze wyposażona w nowoczesne pomoce dydaktyczne i sprzęt, co umożliwia prowadzenie zajęć na wysokim poziomie. Przedszkole posiada przestronne sale zabaw, plac zabaw na świeżym powietrzu oraz specjalistyczne pomieszczenia do zajęć terapeutycznych. Wszystko to sprawia, że dzieci mogą rozwijać się w komfortowych i bezpiecznych warunkach. Niepubliczne Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi w Krynicy-Zdroju kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami. Regularnie organizowane są spotkania informacyjne, warsztaty oraz konsultacje, które pozwalają rodzicom na bieżąco śledzić postępy swoich dzieci i aktywnie uczestniczyć w procesie edukacyjnym. Przedszkole prowadzi również punkt konsultacyjno-terapeutyczny "Piątka z Kropką", który oferuje wsparcie dla dzieci i rodziców w zakresie różnych form terapii i poradnictwa. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu oraz wsparciu rodziców, przedszkole tworzy przyjazne i inspirujące środowisko, w którym każde dziecko może rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Placówka jest miejscem, gdzie dzieci uczą się poprzez zabawę, zdobywają nowe umiejętności i nawiązują pierwsze przyjaźnie, co stanowi solidny fundament dla ich dalszego rozwoju edukacyjnego i społecznego.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Źródlana 59, 33-380 Krynica-zdrój