west

Niezweryfikowana
Niepubliczne
placeholder

Przedszkole z Oddziałami Specjalnymi prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza

Niezweryfikowana
Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Sióstr Boromeuszek w Kępnie jest prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Karola Boromeusza. Placówka ta ma na celu wspieranie integralnego rozwoju dzieci we wszystkich obszarach wychowania i kształcenia, ze szczególnym uwzględnieniem zasad i wartości chrześcijańskich. Przedszkole mieści się w trzech połączonych ze sobą budynkach i dysponuje dwoma placami zabaw wyposażonymi w sprzęt rekreacyjny. Jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:30 do 16:30. W przedszkolu panuje atmosfera miłości, radości, pokoju, empatii, akceptacji i optymizmu. Fundamentem działalności placówki jest wiara w Boga i zaufanie do Niego. Przedszkole podejmuje działania wyzwalające dzieci do samodzielności w podejmowaniu aktywności intelektualnej, fizycznej, emocjonalnej i twórczej. Placówka rozwija zainteresowania dzieci poprzez różnorodną ofertę zajęć dodatkowych. Przedszkole zaprasza dzieci w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Razem z dziećmi i ich rodzicami tworzy przedszkolny dom, w którym podejmowane są działania wyzwalające dzieci do samodzielności w podejmowaniu aktywności intelektualnej, fizycznej, emocjonalnej i twórczej. Przedszkole rozwija zainteresowania dzieci poprzez różnorodną ofertę zajęć dodatkowych.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kościuszki 17, 63-600 Kępno