west

Niezweryfikowana
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „ZA LASEM” to nowoczesna placówka edukacyjna zlokalizowana w Zalasewie, gmina Swarzędz, przy ul. Astronomicznej 1. Placówka sąsiaduje ze Szkołą Podstawową nr 2, co zapewnia wygodę rodzicom, którzy mogą zostawić dzieci w różnym wieku w jednym miejscu. Budynek przedszkola i żłobka jest nowy, o powierzchni 750 m², wyposażony w nowoczesne sale z łazienkami, meble, sprzęt oraz zabawki z certyfikatami. Placówka posiada również salę do terapii Integracji Sensorycznej, dwa duże tarasy na piętrze, prywatny parking oraz dwa place zabaw i ogród. Własna kuchnia zapewnia codzienne przygotowywanie smacznych i pełnowartościowych posiłków dla dzieci. Placówka oferuje 6 oddziałów: 4 przedszkolne i 2 żłobkowe. Każdą grupą przedszkolną opiekuje się nauczyciel prowadzący oraz drugi nauczyciel lub pomoc nauczyciela, natomiast każdą grupą żłobkową opiekują się dwie opiekunki. Kadra pedagogiczna została starannie dobrana, aby zapewnić dzieciom jak najlepszy rozwój poprzez stosowanie najnowszych metod pracy oraz ciepłą i przyjazną atmosferę. Niepubliczny Żłobek i Przedszkole „ZA LASEM” oferuje szeroki wachlarz zajęć dodatkowych. W przedszkolu dzieci mogą uczestniczyć w zajęciach z języka angielskiego, rytmiki, zumby, taekwondo, baletu, piłki nożnej, eksperymentów chemicznych, logopedii, zajęć kulinarnych oraz warsztatów ceramicznych. W żłobku natomiast prowadzone są zajęcia umuzykalniające, sensoplastyka i smyko-multisensoryka. Placówka współpracuje również z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną w Swarzędzu. Placówka jest czynna w godzinach 7:00-17:00 i otwarta przez cały rok. Organizowane są również imprezy okolicznościowe. W celu zapisania dziecka do żłobka lub przedszkola, rodzice proszeni są o pobranie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail placówki. Informacje na temat rekrutacji można uzyskać pod numerem telefonu 730 90 77 88. Placówka przyjmuje dzieci w wieku od 20. tygodnia do 6 lat.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Astronomiczna 1, 62-020 Zalasewo