west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole “Żabka” zostało założone w 2007 roku i od tamtej pory stało się miejscem, które opuściło już ponad 1500 wychowanków. Placówka oferuje nie tylko opiekę nad dziećmi, ale również bogaty program edukacyjny i rozwojowy. Przedszkole kładzie duży nacisk na naukę poprzez zabawę, co jest kluczowym elementem w rozwoju dzieci w wieku przedszkolnym. W przedszkolu “Żabka” dzieci mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach dodatkowych, takich jak teatrzyki, wyjazdy, występy oraz zajęcia sportowe i artystyczne. Placówka posiada własną nowoczesną kuchnię, w której przygotowywane są zdrowe i smaczne posiłki. Panie kucharki wkładają całe serce w przygotowanie jedzenia, dbając o to, aby było ono nie tylko smaczne, ale i zdrowe. Przedszkole może pochwalić się również grotą solną, która jest wykorzystywana w celach zdrowotnych. Dzieci spędzają czas w przestronnych i dobrze wyposażonych salach zajęciowych, które są dostosowane do ich potrzeb i zapewniają komfortowe warunki do nauki i zabawy. Kadra przedszkola składa się z doświadczonych nauczycieli, którzy dbają o wysoki poziom nauczania i indywidualne podejście do każdego dziecka. Przedszkole “Żabka” stale się rozwija, wprowadzając nowe metody nauczania i dbając o ciągłe podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników. Placówka jest otwarta na współpracę z rodzicami, organizując regularne zebrania i konsultacje, aby wspólnie dbać o rozwój i dobro dzieci. Przedszkole “Żabka” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty, zdobywać nowe umiejętności i spędzać czas w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaangażowaniu kadry, przedszkole cieszy się dużym zaufaniem wśród rodziców i jest chętnie wybierane jako miejsce edukacji i opieki nad dziećmi.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Warszawska 9, 96-321 Żabia wola