west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Dziecięctwo duchowe, które ma swoje źródło w dziecięctwie Jezusowym, wyraża się nie tyle w słowach albo w uczuciach serca, ile w pokorze i ofierze, prostocie myśli i apostolstwie radości wśród maluczkich tego świata, w radosnym i szczerym wypełnianiu powołania. Siostry naśladując przykład Zbawiciela nie będą zwracały uwagi na zyski materialne, lecz unikając względu na osoby, z umiłowaniem poświęcą się ubogim i najbardziej potrzebującym, a w sposób szczególny dzieciom i młodzieży. Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Ksawerowie to miejsce, gdzie dziecięctwo duchowe jest fundamentem codziennej działalności. Siostry Karmelitanki, naśladując przykład Jezusa, kładą nacisk na pokorę, ofiarność, prostotę myśli oraz apostolstwo radości. Przedszkole to nie tylko miejsce nauki, ale przede wszystkim przestrzeń, gdzie dzieci uczą się wartości duchowych i moralnych. Siostry, unikając materialnych zysków, poświęcają się pracy z dziećmi, młodzieżą oraz najbardziej potrzebującymi. W przedszkolu realizowane są różnorodne programy edukacyjne, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Dzieci uczą się poprzez zabawę, uczestniczą w zajęciach artystycznych, muzycznych oraz ruchowych. Przedszkole oferuje również zajęcia dodatkowe, które rozwijają talenty i zainteresowania dzieci. W codziennej pracy z dziećmi siostry kierują się miłością, cierpliwością oraz zrozumieniem. Przedszkole jest miejscem, gdzie każde dziecko czuje się akceptowane i kochane. Siostry dbają o to, aby dzieci rozwijały się w atmosferze bezpieczeństwa i zaufania. Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus w Ksawerowie to miejsce, gdzie dzieci uczą się nie tylko wiedzy, ale przede wszystkim wartości, które będą im towarzyszyć przez całe życie. Przedszkole jest otwarte na potrzeby rodziców i dzieci, oferując wsparcie i pomoc w wychowaniu. Siostry Karmelitanki, poprzez swoją pracę, starają się przekazywać dzieciom wartości chrześcijańskie, które są fundamentem ich działalności. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci uczą się szacunku, miłości oraz odpowiedzialności za siebie i innych. W przedszkolu panuje atmosfera radości, zrozumienia oraz wzajemnej pomocy. Siostry Karmelitanki, poprzez swoją codzienną pracę, starają się tworzyć miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w pełni, zarówno duchowo, jak i intelektualnie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gwiezdna 16, 95-054 Ksawerów