west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Złota Rybka to prywatna placówka edukacyjna położona na granicy dzielnic Białołęka i Targówek w Warszawie. Przedszkole oferuje profesjonalną opiekę nad dziećmi w wieku od 2,5 do 5 lat. Symbol Złotej Rybki, który wybrano na logo przedszkola, ma odzwierciedlać ideę spełniania marzeń i tworzenia idealnego miejsca, w którym dzieci mogą rozwijać swoje pasje i zainteresowania. Placówka wyróżnia się bogatym programem dydaktyczno-wychowawczym, który obejmuje nowoczesne metody nauczania i wychowania. Kadra pedagogiczna składa się z wykwalifikowanych, kompetentnych i kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o wszechstronny rozwój każdego dziecka. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności artystycznych dzieci, oferując im różnorodne formy ekspresji, takie jak muzyka, taniec, plastyka, teatr i wiele innych. W ramach czesnego, dzieci mają dostęp do wielu dodatkowych zajęć, w tym nauki języka angielskiego, zajęć ruchowo-muzycznych, gimnastyki korekcyjnej, tańca oraz warsztatów edukacyjnych. Przedszkole oferuje również profesjonalną opiekę psychologiczną i logopedyczną. Dzieci biorą udział w festiwalach, przeglądach teatralnych, wycieczkach oraz spotkaniach z ciekawymi ludźmi. Przedszkole Złota Rybka dysponuje przestronnymi, kolorowymi salami dydaktycznymi z łazienkami, dwoma placami zabaw oraz własną kuchnią, w której przygotowywane są zdrowe i smaczne posiłki. Placówka stawia na twórczą aktywność dzieci, która pozwala im lepiej poznawać i rozumieć otaczający świat, a także rozwijać swoje umiejętności i zainteresowania. Twórcza ekspresja jest kluczowym elementem w procesie edukacyjnym, pomagając dzieciom w rozwijaniu wyobraźni, kreatywności oraz umiejętności społecznych. Przedszkole Złota Rybka to kameralna placówka o rodzinnym klimacie, zlokalizowana w dogodnym miejscu nieopodal Trasy Toruńskiej. Budynek przedszkola ma powierzchnię ponad 400 m2, a dwa place zabaw zajmują łączną powierzchnię około 900 m2. Nowoczesne meble i atrakcyjne zabawki zachęcają dzieci do swobodnej zabawy i nauki. Zapisy do przedszkola trwają przez cały rok, a placówka serdecznie zaprasza rodziców i dzieci do odwiedzenia i zapoznania się z ofertą.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Kopijników 65A, 03-289 Warszawa