west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek im. Najświętszej Rodziny w Poznaniu jest katolicką instytucją pedagogiczną prowadzoną przez Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu. Placówka realizuje cele i zadania określone w ustawie o systemie oświaty, przyjmując za podstawę wychowania chrześcijański system wartości. Przedszkole kładzie duży nacisk na rozwój moralny, duchowy i intelektualny dzieci, starając się kształtować w nich postawy zgodne z wartościami chrześcijańskimi. Przedszkole oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. W ramach codziennych zajęć dzieci uczestniczą w różnorodnych aktywnościach, które rozwijają ich zdolności manualne, intelektualne i społeczne. Przedszkole organizuje również zajęcia dodatkowe, takie jak terapia logopedyczna, które wspierają rozwój dzieci w różnych obszarach. Placówka posiada kilka grup wiekowych, w tym grupy dla dzieci 3-letnich (Puchatki), 4-letnich (Gwiazdeczki), 5-letnich (Słoneczka) oraz 6-letnich (Stokrotki). Każda grupa ma dostosowany do wieku program zajęć, który uwzględnia potrzeby i możliwości dzieci. Przedszkole stara się również angażować rodziców w proces wychowawczy, oferując im różnorodne formy współpracy i wsparcia. Przedszkole mieści się przy ulicy Głogowskiej 147 w Poznaniu. Placówka jest dobrze wyposażona i dostosowana do potrzeb dzieci w różnym wieku. W przedszkolu panuje przyjazna i rodzinna atmosfera, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci. Przedszkole jest również zaangażowane w różnorodne inicjatywy i projekty, które mają na celu rozwijanie zainteresowań i talentów dzieci. Publiczne Przedszkole Sióstr Nazaretanek im. Najświętszej Rodziny w Poznaniu to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w atmosferze miłości, szacunku i zrozumienia. Placówka stawia sobie za cel wychowanie dzieci na wartościowych i odpowiedzialnych ludzi, którzy będą gotowi do podejmowania wyzwań i realizacji swoich marzeń.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Miastkowska 124, 60-189 Poznań