west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Jesteśmy placówką nastawioną na szeroko rozumiany rozwój dziecka, tak aby poznało radość płynącą z zabawy, nauczyło się nawiązywać relacje z innymi dziećmi, z przyjemnością odkrywało i rozumiało otaczający go świat, nauczyło się samodzielności, zasad bezpieczeństwa oraz radzenia sobie z trudnościami, poznało nowe doświadczenia i odnosiło sukcesy. Każdemu dziecku stwarzamy szansę na miarę jego możliwości. Dążymy do tego, aby nasi wychowankowie osiągnęli gotowość szkolną i odnosili sukcesy w szkole. Dbamy o potrzeby dzieci i rodziców. Zapraszamy Rodziców do czynnego uczestnictwa w życiu przedszkola. Dzieci mają stworzone warunki do twórczego działania, przyswajają ważne umiejętności przydatne w życiu dorosłego człowieka. Wychowankowie mają w nauczycielach wsparcie, którzy zapewniają dziecku podmiotowe traktowanie i dbają o jego wszechstronny rozwój. Pedagodzy w naszym przedszkolu współpracują ze sobą i dzielą się zdobytą wiedzą. Przyjmujemy także dzieci o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Realizujemy roczne przygotowanie przedszkolne, które jest obowiązkowe dla dzieci w wieku 6 lat. W naszym przedszkolu rozwijamy umiejętności językowe naszych wychowanków. Język angielski jest we wszystkich grupach używany wymiennie z językiem polskim w ciągu całego dnia.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Pomorska 79, 85-046 Bydgoszcz