west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Qbuś to przedszkole przyjazne każdemu Dziecku. W atmosferze bezpieczeństwa i zrozumienia wspieramy rozwój Państwa pociech, a każdy wychowanek jest tak samo ważny i wyjątkowy. W Qbusiu panuje bajeczna atmosfera, a dzieciom dajemy troskliwą opiekę i poczucie bezpieczeństwa. Nasze przedszkole zostało założone w lutym 2009 roku. Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną i kompetentną kadrę pedagogiczną oraz personel pomocniczy, który zapewnia wysoką jakość pracy i zadowolenie uczęszczających do nas "maluchów". Placówka mieści się w wolnostojącym dwukondygnacyjnym budynku przy ulicy Sosnkowskiego 32. Zapewniamy opiekę dzieciom od 2 roku do 6 lat od poniedziałku do piątku w godzinach 6.45 - 18.00. Przedszkole Niepubliczne Qbuś zostało wpisane do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych prowadzonych przez Miasto Stołeczne Warszawa pod numerem 196/PN/08/A. Dzień w Qbusiu wygląda następująco: 6.45 - 8.45 Przychodzenie dzieci, zabawy zorganizowane i dowolne w kącikach zainteresowań. 8.45 - 9.00 Przygotowanie do śniadania (mycie rąk). 9.00 - 9.30 Śniadanie. 9.30 - 10.30 Zajęcia dydaktyczne. 10.30 - 11.45 Przygotowanie do spaceru / Spacer, zajęcia i zabawy na dworze. 11.45 - 12.00 Przygotowanie do obiadu (mycie rąk). 12.00 - 12.30 Obiad. 12.30 - 14.00 Odpoczynek poobiedni, leżakowanie i czytanie bajek. Zabawy zorganizowane i dowolne. Zajęcia na świeżym powietrzu. 14.00 - 14.30 Zajęcia popołudniowe. 14.30 - 14.45 Przygotowanie do podwieczorku (mycie rąk). 14.45 - 15.15 I Podwieczorek. 15.15 - 16.15 Zabawy zorganizowane przez nauczyciela. 17.00 - 17.30 II Podwieczorek. 16.15 - 18.00 Zabawy dowolne w wybranych kącikach zainteresowań. Odbieranie dzieci.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Generała Kazimierza Sosnkowskiego 32, 02-495 Warszawa