west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „Radosna chatka” znajduje się w Krakowie przy ul. Ułanów 41, w wolnostojącym budynku na 30-to arowej, ogrodzonej działce. Wśród starych pięknych drzew do dyspozycji dzieci jest duży ogród, plac zabaw jak również ogródek owocowo-warzywny oraz szklarnia. Celem naszego przedszkola jest zapewnienie najlepszej opieki i najlepszego wspomagania rozwoju dzieci. Chcemy im zapewnić warunki „jak w domu”, zarówno do indywidualnego rozwoju, jak i w grupie rówieśniczej. Wnętrze przedszkola urządzone jest tak, aby stymulować wyobraźnię i kreatywność dzieci. Magnetyczne i tablicowe powierzchnie ścian naszych sal pozwalają na tworzenie przez dzieci niezliczonych kreacji ich otoczenia. Przestronne wnętrza rozwijają wyobraźnię, a piękny, duży, ogrodzony teren zielony zapewnia bezpieczne miejsce do gier i zabaw na świeżym powietrzu. Nauczanie w ramach podstawy programowej wychowania przedszkolnego wzbogacone jest o szeroką ofertę zajęć dodatkowych. Zapewniamy działania twórcze w sferze plastycznej, muzycznej, teatralnej i kulinarnej, opiekę specjalistów oraz wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną. Chcemy, aby nasze dzieci w przyszłości były otwarte, śmiałe i ciekawe świata oraz aby prowadziły zdrowy styl życia. Przedszkole posiada opiekę dietetyka (realizujemy diety eliminacyjne). Posiłki sporządzane są z najwyższej jakości produktów, bez dodatku glutaminianu sodu oraz soli. Aby z radością i chęcią dzieci chciały się rozwijać, w ich „drodze do szkoły” nie zapominamy, że czas dzieciństwa, to czas zabawy. Zapewnienie dzieciom radosnego dzieciństwa i pobudzanie ich ciekawości świata jest naszym zadaniem, które realizujemy każdego dnia. Szczęście i rozwój naszych dzieci jest naszą nagrodą!

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Ułanów 41, 31-455 Kraków