west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

“Radośni Odkrywcy” to butikowe, domowe przedszkole stworzone z pasji do pracy z dziećmi. Każdy aspekt wychowania i oddziaływania jest w naszym Domu starannie przemyślany – wierzymy, że inwestycja w wartościowy i mądry czas dla naszych dzieci zaowocuje kompetencjami, takimi jak samodzielność, samodyscyplina, wiara w siebie, odwaga do podejmowania wyzwań i umiejętność kooperacji. Nasze cele realizujemy opierając się na konkretnych metodach i filozofii pracy z dziećmi. W “Radosnych Odkrywcach” bawią się i uczą trzy około 15 osobowe grupy dzieci. Zapraszamy przedszkolaki od 2 do 6 lat. Rekrutacja trwa cały rok i trwa do wyczerpania puli miejsc w każdej z grup. Nasze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach kulinarnych, podczas których każde z nich miało okazję samodzielnie przygotować pizzę. Za nami pierwsza wycieczka z nocowanką poza terenem przedszkola! Odwiedziliśmy urokliwy Zakątek Gongolina. Dziękujemy za super spędzony czas! Nasi mały podróżnicy odwiedzili niezwykłe miejsce – Jungle Academy! Przygodę zaczęliśmy od warsztatów, pt. “Oczami słonia”. Gdy wchodzi się do naszego Przedszkola pachnie jak w domu – to także zasługa naszych Cioć: Ani i Kariny, które codziennie dbają o pełne brzuszki dzieci. Menu w “Radosnych Odkrywcach” jest zbilansowane, różnorodne i starannie dobierane. Wierzymy w wartość wspólnego spożywania posiłków, dlatego nauczyciele jedzą razem z dziećmi dając dobry przykład i budując zdrowe nawyki żywieniowe. Niepubliczne Przedszkole “Radośni Odkrywcy” mieści się w jednorodzinnym domu otoczonym prawie 1000 m ogrodem z dwoma placami zabaw – dla młodszych i starszych dzieci. Przedszkole mieści się w domu jednorodzinnym położonym w zachodniej części Bielan w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Dojechać do nas można łatwo komunikacją miejską autobusem linii 250 albo samochodem z kierunku Łomianek, Mościsk, Starych Babic.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Estrady 128A, 01-932 Warszawa