west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Rainbow, niepubliczne przedszkole z językiem angielskim, działa w Krakowie od 1991 roku. Jest otwarte w godzinach od 7.30 do 17.00. Język angielski towarzyszy dzieciom codziennie: w zabawie, podczas zajęć i w różnych sytuacjach życia przedszkolnego. Są z nami dzieci z różnych stron świata: USA, Wielkiej Brytanii, Indii, Sri Lanki, Ukrainy, Pakistanu, Rosji i Belgii. Dzięki ich obecności poznajemy odmienne kultury i obyczaje. W nauczaniu języka angielskiego pomagają nam native speakerzy. W naszym Przedszkolu najważniejsze są wzajemny szacunek, zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. W takiej atmosferze przebiegają nasze wszystkie działania wychowawcze i edukacyjne. Dzieci w Rainbow aktywnie odkrywają świat, a my staramy się im w tym pomóc, zapewniając im stymulujące środowisko, wspierając ich naturalną twórczość i rozbudzając ich ciekawość. Pracujemy razem metodą projektu, jeździmy na wycieczki, chodzimy do teatru i filharmonii. Uczymy współpracy z innymi i staramy się ukształtować w każdym dziecku pewność siebie, która pozwoli mu odnaleźć się w nowym otoczeniu. Szczególny nacisk kładziemy na naukę języka angielskiego, który otwiera drzwi do współczesnego świata. Uczymy angielskiego codziennie, częściowo według autorskiego programu. Jesteśmy przekonani, że dzieci w wieku przedszkolnym uczą się języka obcego naturalnie i swobodnie, chętnie naśladują, nie obawiają się błędów, są niezwykle chłonne i spontaniczne, uczą się z przyjemnością i zadowoleniem. Wspierają nas native speakerzy z Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych. Dzieci bardzo lubią przychodzić do Przedszkola Rainbow.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Gabrieli Zapolskiej 10C, 33-332 Kraków