west

Niepubliczne
star   4.9(18 opinii)

Informacje na temat placówki

Raj Liska to placówka edukacyjna, która działa na rynku od 2012 roku, kiedy to założono pierwszy żłobek na Podhalu. W 2015 roku otwarto nowoczesną placówkę wybudowaną z Małopolskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Placówka spełnia najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki nad najmłodszymi. Opiekę nad dziećmi sprawuje wykwalifikowany personel, który dba o rozwój intelektualny, motoryczny i emocjonalny dzieci poprzez zabawę, pielęgnację, kontakt z rówieśnikami i różnorodne zajęcia. Placówka oferuje przytulną i bezpieczną atmosferę, aby każde dziecko czuło się jak w domu. W ramach miesięcznego czesnego oferowana jest opieka nad dziećmi od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:00 do 17:00, darmowy tydzień adaptacyjny, indywidualne wyposażenie dziecka (prześcieradło, poduszka, kołderka), napoje bez ograniczeń (herbatka, woda mineralna) oraz organizacja przyjęć urodzinowych. Placówka prowadzi wiele zajęć podstawowych i dodatkowych, takich jak gimnastyka ogólnorozwojowa, zajęcia plastyczne, zajęcia rytmiczne, „Learn & Play” (pierwszy kontakt z językiem angielskim), bajkoterapia, gimnastyka buzi i języka, muzykoterapia, warsztaty teatralne, warsztaty senso-plastyczne oraz Zumba for Kids. Placówka posiada oczyszczacz powietrza przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej. Placówka dba o indywidualne potrzeby każdego dziecka, dostosowując spanie, nocnikowanie, przewijanie oraz pory posiłków do potrzeb dzieci. Rodzice otrzymują codziennie wyczerpujące informacje od wychowawców dotyczące czasu spędzonego przez dziecko. Placówka zapewnia maksymalne zainteresowanie i uwagę dla każdego dziecka, dbając o jego dobro i komfort.

Galeria zdjęć (2)

Czystość

Jedzenie

starstarstarstarstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Parkowa 26, 34-400 Nowy targ