west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Raz Dwa Trzy – My to placówka edukacyjna zlokalizowana na warszawskim Mokotowie, przy ulicy Łowickiej 19/1. Przedszkole oferuje szeroki zakres zajęć edukacyjnych, ruchowych i językowych, które mają na celu rozwijanie pasji i wrodzonej ciekawości świata u dzieci. Placówka kładzie duży nacisk na indywidualizm każdego malucha oraz ćwiczenie samodzielności. W przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna, w skład której wchodzą pedagodzy, logopedzi oraz psycholodzy. Przedszkole integracyjne Raz Dwa Trzy – My prowadzi zajęcia, które wspierają rozwój dzieci w różnych obszarach, dbając o ich wszechstronny rozwój. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 07:30 do 18:00, a w weekendy jest nieczynna. W przypadku pytań dotyczących działalności przedszkola, rodzice mogą skontaktować się z placówką mailowo, telefonicznie lub osobiście. Dyrektorem przedszkola jest Żaneta Hertz, która pełni również funkcję logopedy. Przedszkole Raz Dwa Trzy – My stawia na tworzenie przyjaznej i inspirującej przestrzeni dla dzieci, w której mogą one odkrywać swoje talenty i rozwijać umiejętności. Placówka współpracuje również z fundacjami oraz partnerami, co pozwala na realizację różnorodnych projektów edukacyjnych i społecznych. Przedszkole jest miejscem, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są pod opieką profesjonalistów.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Łowicka 19, 02-617 Warszawa