west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Zespół Placówek Oświatowych „Scherzo” to prywatna szkoła podstawowa i przedszkole zlokalizowane w Krakowie, w dzielnicy Olszanica. Placówka ta oferuje edukację holistyczną, przygotowującą dzieci do życia w XXI wieku. W Scherzo dzieci nabywają kompetencje życiowe i kształcą umiejętności niezbędne w dynamicznie rozwijającym się świecie. Szkoła i przedszkole zapewniają odpowiednie środowisko edukacyjne oraz wiele możliwości rozwoju, aby uczniowie stawali się pewnymi siebie, zaangażowanymi, pełnymi pasji i twórczymi młodymi ludźmi. Placówka organizuje dni otwarte, podczas których rodzice i dzieci mogą zapoznać się z ofertą edukacyjną oraz zobaczyć, jak wygląda codzienne życie w szkole i przedszkolu. Zespół Placówek Oświatowych „Scherzo” kładzie duży nacisk na rozwój kompetencji społecznych, emocjonalnych i intelektualnych dzieci, co jest realizowane poprzez różnorodne zajęcia i projekty edukacyjne. Placówka oferuje edukację na różnych etapach rozwoju dziecka, od przedszkola dla dzieci w wieku 2-3 lat, przez grupy 4-5 latków, aż po klasy 0-4 i 5-8 szkoły podstawowej. Edukacja w Scherzo oparta jest na najnowszych badaniach naukowych dotyczących rozwoju dzieci, co pozwala na precyzyjne planowanie i realizację programu nauczania. Szkoła i przedszkole organizują również różnorodne wydarzenia, takie jak spektakle przedszkolaków, dni survivalu, wycieczki edukacyjne oraz zajęcia tematyczne, które wzbogacają doświadczenia edukacyjne dzieci. Placówka dba o wszechstronny rozwój swoich uczniów, oferując im możliwość uczestnictwa w zajęciach sportowych, artystycznych i naukowych. Zespół Placówek Oświatowych „Scherzo” to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i pasje, zdobywać wiedzę i umiejętności, a także nawiązywać przyjaźnie i budować relacje społeczne. Placówka jest dumna ze swoich osiągnięć i sukcesów edukacyjnych, a jej misją jest przygotowanie dzieci do życia we współczesnym świecie, pełnym wyzwań i możliwości.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Grzegorza Korzeniaka 14, 30-298 Kraków