west

Opiekun dzienny
star   (-)

Informacje na temat placówki

Senso-ludki to żłobek o profilu sensoryczno-poznawczym zlokalizowany w Warszawie, posiadający dwa oddziały: na Woli i Bemowie. Żłobek przyjmuje dzieci w wieku od 1 do 3 lat, oferując im możliwość rozwijania się zgodnie z ich naturalnym rytmem. Placówka kładzie duży nacisk na integrację sensoryczną, co oznacza, że dzieci poznają świat wszystkimi zmysłami: dotykiem, smakiem, węchem i słuchem. W żłobku dzieci mają możliwość swobodnego doświadczania otaczającej rzeczywistości, co sprzyja ich rozwojowi i kreatywności. Żłobek Senso-ludki powstał z miłości do dzieci i radości obserwowania ich rozwoju. Placówka zapewnia, że każde dziecko jest inne i wyjątkowe, a jej zadaniem jest zaspokajanie naturalnej ciekawości świata i podążanie za dzieckiem zgodnie z jego rytmem. W żłobku dzieci nie są ograniczane ani do niczego zmuszane, mają prawo dokonywać wyborów, nawet te najmłodsze. Senso-ludki to miejsce, gdzie każde dziecko będzie mogło odkrywać, poznawać, doświadczać i smakować otaczający nas świat. Placówka oferuje również wsparcie dla rodziców, zapewniając im spokój i zadowolenie z opieki nad ich dziećmi. Żłobek zatrudnia kreatywne i czułe opiekunki, które dbają o bezpieczeństwo i szczęście dzieci. Senso-ludki to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznym i stymulującym środowisku, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Galeria zdjęć (1)

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

Placówka ma wolne miejsca
place