west

Klub malucha / dziecięcy
star   (-)

Informacje na temat placówki

Sezamkowo to placówka edukacyjna, której misją jest wychowanie szczęśliwych, mądrych, niezależnych i wszechstronnie uzdolnionych młodych ludzi. Placówka kładzie duży nacisk na kształtowanie kompetencji społecznych i emocjonalnych u dzieci, które są niezbędne do odniesienia sukcesu w przyszłości. Priorytetem Sezamkowa jest bezpieczne przywiązanie i podążanie za dzieckiem, co oznacza, że szczególną uwagę zwraca się na indywidualne potrzeby i talenty każdego dziecka. Placówka oferuje naukę języków obcych, rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych oraz różnorodne zajęcia dodatkowe. Sezamkowo posiada dwie lokalizacje: Nowy Wawer i Marysin Wawerski. W obu miejscach dzieci mają dostęp do nowoczesnych i bezpiecznych sal, które są dostosowane do ich wieku i wyposażone w certyfikowane urządzenia i zabawki. Wnętrza są specjalnie projektowane pod kątem rozwoju najmłodszych i inspirowane pomocami stosowanymi przez Marię Montessori. Dzieci bawią się i uczą w wybranych przez siebie kącikach tematycznych. Placówka oferuje różne pakiety opieki, w tym pakiet godzinowy, poranny, całodzienny oraz popołudniowy. W ramach pakietów dzieci mają zapewnioną opiekę w godzinach od 7:00 do 18:00. Sezamkowo oferuje również wyżywienie, które kosztuje 22 zł za dzień. Placówka pomaga rodzicom w pozyskaniu dofinansowania z ZUS w wysokości 1500 zł miesięcznie. Sezamkowo organizuje również cotygodniowe zajęcia sensoryczne dla dzieci od 1,5 do 4 lat, w których uczestniczą razem rodzice i dzieci. Zajęcia te są pełne sensorycznych, wielowymiarowych doświadczeń, które rozwijają zmysły dzieci poprzez zabawę z różnymi strukturami, konsystencjami, zapachami i dźwiękami. Kadra Sezamkowa to ludzie z pasją, miłością i sercem do dzieci. Tworzą indywidualne programy, prowadzą i towarzyszą dziecku, pokazują świat i uczą go. Traktują każde dziecko indywidualnie, podążając za jego potrzebami i możliwościami. Kadra stale podnosi swoje kwalifikacje i chętnie uczy się nowych rzeczy. W skład zespołu wchodzą m.in. właścicielka i dyrektorka Agnieszka Stańczak, dyrektor i psycholog Dagmara Rusiak, kierownik i położna Małgorzata Baranowska oraz wychowawcy Izabella Cepko, Beata Kowalczyk, Julia Tomiczek, Jagoda Jaśczak, Basia Gburczyk, Monika Bugajny i Magdalena Smolak. Sezamkowo to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w bezpiecznym i przyjaznym środowisku, które sprzyja ich wszechstronnemu rozwojowi.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Sezam 5G, 04-538 Warszawa