west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Niepubliczne Przedszkole i Żłobek SKRZAT to placówka żłobkowo-przedszkolna, która stawia na unikatowe, kompleksowe kształcenie dzieci. Misja placówki wykracza poza tradycyjne pojęcie nauki, kładąc duży nacisk na rozwój intelektualny, emocjonalny, fizyczny oraz kreatywny każdego dziecka. Placówka oferuje przestrzeń, gdzie każdy dzień jest przygodą, a edukacja przeplata się z magią odkrywania świata. W SKRZACIE dzieciństwo to czas, w którym wszechstronna fantazja i wyobraźnia są pielęgnowane i uznane za fundament wszelkiej nauki. Placówka stosuje kreatywne metody edukacyjne, które pobudzają ciekawość, zachęcają do eksploracji i twórczego myślenia. Zajęcia i codzienne aktywności są starannie projektowane, aby inspirować młode umysły do samodzielnego odkrywania świata, budowania własnych teorii, pokonywania wyzwań i wyrażania siebie. SKRZAT to miejsce, gdzie każde dziecko jest traktowane z indywidualnym zrozumieniem, szacunkiem i empatią. Profesjonalny i zaangażowany zespół wykwalifikowanych pedagogów i opiekunów zapewnia edukację na najwyższym poziomie, otaczając dzieci ciepłem i akceptacją. Kompleksowość dydaktyczna i edukacyjna placówki opiera się na holistycznym podejściu do rozwoju dziecka, wspierając wszystkie sfery jego rozwoju: intelektualną, emocjonalną, społeczną i fizyczną. Placówka oferuje bogate doświadczenia edukacyjne, które są starannie zaplanowane, aby zapewnić dzieciom wszechstronny rozwój. SKRZAT wyróżnia się indywidualnym podejściem do każdego dziecka, rozwijaniem kreatywności i innowacyjności, edukacją przez zabawę, rozwojem społecznym i emocjonalnym, kontaktem z naturą oraz promowaniem zdrowych nawyków żywieniowych. Placówka współpracuje z rodzicami, traktując ich jako partnerów w edukacyjnej podróży dzieci, regularnie informując o postępach i zachęcając do aktywnego uczestnictwa w życiu przedszkola.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Okrężna 108, 05-825 Grodzisk mazowiecki