west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Słoneczne Przedszkole to placówka edukacyjna, która przyjmuje dzieci z Wejherowa oraz okolicznych miejscowości. Przedszkole oferuje opiekę nad dziećmi od szóstego miesiąca życia do trzeciego roku życia w grupie żłobkowej oraz dzieci w wieku od trzech do sześciu lat w pięciu grupach przedszkolnych. Placówka jest otwarta od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 18:00. W ramach swojej oferty, przedszkole proponuje różnorodne kółka zainteresowań, takie jak plastyczne, kulinarne, kaszubskie z nauką języka kaszubskiego oraz ekologiczne. Dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień poprzez realizację projektów i przedsięwzięć prozdrowotnych, artystycznych, matematycznych oraz tanecznych. Słoneczne Przedszkole kładzie duży nacisk na działania ekologiczne, za co dwukrotnie otrzymało wyróżnienie „Róże Ekologii” w 2015 i 2021 roku. Placówka zapewnia również specjalistyczną opiekę dla dzieci z orzeczeniem o kształceniu specjalnym, oferując zajęcia w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju, konsultacje z psychologiem, Trening Umiejętności Społecznych oraz zajęcia z Integracji Sensorycznej. W ramach opłat z tytułu czesnego, przedszkole zapewnia dzieciom zajęcia z języka angielskiego, rytmiki, zumby, logopedii oraz spotkania z psychologiem. Dodatkowo, dzieci mają możliwość uczestniczenia w występach teatralnych dwa razy w miesiącu. Słoneczne Przedszkole posiada dwie placówki: w Wejherowie przy ul. Sobieskiego 340 oraz w Luzinie przy ul. Spółdzielców 2. Kontakt z przedszkolem można nawiązać telefonicznie lub mailowo. Przedszkole w Wejherowie można kontaktować się pod numerem +48 58 736 10 03 lub +48 58 738 91 91, a w Luzinie pod numerem +48 505 341 759. Adresy e-mail to [email protected] dla placówki w Wejherowie oraz [email protected] dla placówki w Luzinie.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Spółdzielców 2, 84-242 Luzino