west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne „Słoneczko” powstało w 1996 roku i prowadzone jest przez panie: mgr Jadwigę Falkowską i mgr Jolantę Markiewicz. Nasze przedszkole funkcjonuje zgodnie z ustawą z dnia 7 września 1991 r. - O systemie oświaty i ustawą z 14 grudnia 2016 r - Prawo Oświatowe. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół młodych, dobrze wykształconych, kreatywnych nauczycieli, którzy dbają o przyjazną i miłą atmosferę w przedszkolu. W swojej pracy aktywnie wdrażają nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań, uzdolnień i postępów dziecka. Wychowawcy biorą także aktywny udział w spotkaniach metodycznych, radach pedagogicznych, kursach i studiach podyplomowych. Organizują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie. Przedszkole oferuje szereg zajęć dodatkowych, w tym język angielski, rytmikę, taniec, zajęcia logopedyczne, kynoterapię, robotykę/Lego edukację, karate oraz pomoc psychologiczną. Zajęcia te mają na celu wszechstronny rozwój dzieci, stymulowanie ich aktywności ruchowej, rozwijanie zdolności muzycznych, tanecznych i aktorskich, korygowanie wymowy, stymulację rozwoju oraz rehabilitację ruchową i umysłową, kształtowanie umiejętności logicznego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów, rozwój fizyczny, zmysłowy i emocjonalny, a także oferowanie bezpłatnej porady psychologicznej. Przedszkole posiada pięć grup wiekowych: Biedronki, Motylki, Niedźwiadki, Żabki i Pszczółki, z różnymi godzinami pracy i wykwalifikowaną kadrą nauczycielską.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Marcina Kasprzaka 7, 85-317 Bydgoszcz