west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole „Słoneczko” to mała placówka, w której panuje rodzinna atmosfera, dzięki czemu rozstanie z rodzicami jest mniej stresujące. Wykwalifikowane nauczycielki dbają o to, aby zapewnić im jak najlepszą opiekę i wszechstronny rozwój. Codzienne spacery, zajęcia oraz gry i zabawy edukacyjne pozwalają dzieciom na lepsze przyswajanie wiedzy, co ułatwi im później osiąganie szkolnych sukcesów. Czas, jaki dziecko u nas spędza, sprzyja rozwojowi umysłowemu i fizycznemu, kształtowaniu wyobraźni oraz dojrzałości społecznej i emocjonalnej, a także uczeniu poczucia własnej wartości, koleżeństwa, samoobsługi i zasad higieny. Nasi podopieczni mają do dyspozycji przestronne, dobrze wyposażone sale i ogród z nowoczesnym placem zabaw. Przedszkole „Słoneczko” w Limanowej oferuje szeroki wachlarz zajęć edukacyjnych i rekreacyjnych, które są dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. Placówka stawia na indywidualne podejście do każdego dziecka, co pozwala na rozwijanie jego talentów i zainteresowań. W przedszkolu organizowane są również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują dzieci i rodziców oraz wzmacniają więzi społeczne. Przedszkole „Słoneczko” w Limanowej to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać się w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze, pod okiem doświadczonej kadry pedagogicznej. Placówka dba o wszechstronny rozwój dzieci, oferując zajęcia z zakresu edukacji, kultury fizycznej, sztuki i muzyki. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich umiejętności i pasji w różnych dziedzinach. Przedszkole „Słoneczko” w Limanowej to miejsce, gdzie dzieci uczą się współpracy, szacunku dla innych oraz odpowiedzialności za swoje działania. Placówka promuje wartości takie jak uczciwość, empatia i tolerancja, co przyczynia się do kształtowania postaw prospołecznych u dzieci. Przedszkole „Słoneczko” w Limanowej to miejsce, gdzie dzieci mogą czuć się bezpiecznie i komfortowo, a rodzice mogą być pewni, że ich pociechy są w dobrych rękach.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Reymonta 1, 34-600 Limanowa