west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Niepubliczne Słoneczna Jedynka w Goleniowie to placówka z długą tradycją, istniejąca od 1946 roku. Mieści się w pełni wyremontowanym, starym budynku przy ulicy Marii Konopnickiej 10. Przedszkole jest otoczone dużym ogrodem, na terenie którego znajduje się plac zabaw wyposażony w różnego rodzaju przyrządy, takie jak huśtawki, zjeżdżalnie i karuzela. Kolorowe sale przedszkolne są dostosowane do potrzeb dzieci, zapewniając im komfortowe warunki do nauki i zabawy. Placówka oferuje różnorodne zajęcia edukacyjne i wychowawcze, które mają na celu wszechstronny rozwój dzieci. Program nauczania jest dostosowany do wieku i możliwości dzieci, a wykwalifikowana kadra pedagogiczna dba o ich indywidualne potrzeby. Przedszkole organizuje również liczne wydarzenia i uroczystości, które integrują społeczność przedszkolną i angażują rodziców w życie placówki. W przedszkolu duży nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności społecznych i emocjonalnych dzieci. Poprzez zabawę i różnorodne formy aktywności, dzieci uczą się współpracy, empatii i radzenia sobie z emocjami. Przedszkole wspiera również rozwój fizyczny dzieci, oferując zajęcia ruchowe i sportowe na świeżym powietrzu. Placówka współpracuje z rodzicami, regularnie informując ich o postępach i potrzebach dzieci. Rodzice mają możliwość uczestniczenia w zebraniach, warsztatach i konsultacjach z nauczycielami. Przedszkole stara się tworzyć przyjazną i otwartą atmosferę, w której każde dziecko czuje się akceptowane i doceniane. Przedszkole Niepubliczne Słoneczna Jedynka w Goleniowie to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje talenty i zainteresowania w bezpiecznym i wspierającym środowisku. Dzięki zaangażowaniu kadry pedagogicznej oraz współpracy z rodzicami, placówka zapewnia dzieciom najlepsze warunki do nauki i zabawy.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Marii Konopnickiej 10, 72-100 Goleniów