west

Niepubliczne
star   (-)

Informacje na temat placówki

Przedszkole Słoneczna Polana to nowoczesna placówka edukacyjna, która stawia na integrację dzieci pełnosprawnych i niepełnosprawnych. Celem przedszkola jest stworzenie otwartego na świat środowiska edukacyjnego najwyższej jakości. Kadra pedagogiczna jest kompetentna i doświadczona, a jej pracę stale kontroluje dyrektor pedagogiczny. Przedszkole rozumie indywidualne potrzeby każdego dziecka i pomaga mu ukierunkować własny rozwój zgodnie z wrodzonym potencjałem. Placówka promuje tolerancję, uczy umiejętnego współżycia z grupą, wrażliwości i empatii. Cały personel przedszkola zna i przestrzega praw dziecka oraz jest przeszkolony w zakresie pierwszej pomocy i BHP. Przedszkole posiada znakomitą infrastrukturę: nowy budynek, duże i doskonale wyposażone sale dydaktyczne, jadalnię, ogród i salę gimnastyczną. Przedszkole organizuje nowatorską grupę terapeutyczną dla dzieci z orzeczeniami o kształceniu specjalnym, we współpracy z Niepubliczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną VIVO. Placówka gwarantuje przyjazną, pełną zaufania atmosferę między przedszkolem a rodzicami. Przedszkole Słoneczna Polana działa na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Gminy Kobyłka.

Opinie i ocena rodziców

star
0.0
star
0.0

Czystość

Jedzenie

star_borderstar_borderstar_borderstar_borderstar_border

Twoje dziecko uczęszcza do tej placówki lub miałeś z nią kontakt?

place

Jana Brzechwy 5, 05-200 Kobyłka